Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
Gree-Tour of Guangxi
Server time: 08 May 2024 07:22:54 CET
Homepage
|
Games
|
Kalender
|
Teams
|
Aanmelden
Volta Ciclista a Catalunya
Race information
2022
|
2021
|
2020
|
2019
|
2018
|
2017
|
2016
|
2015
|
2014
|
2013
|
2012
|
2011
|
2010
|
2009
|
2008
|
2007
|
2006
|
2005
|
2004
|
2003
|
2002
|
2001
|
2000
|
1999
|
1998
|
1997
|
1996
|
1995
|
1994
|
1993
|
1992
|
1991
|
1990
|
1989
|
1988
|
1987
|
1986
|
1985
|
1984
|
1983
|
1982
|
1981
|
1980
|
1979
|
1978
|
1977
|
1976
|
1975
|
1974
|
1973
|
1972
|
1971
|
1970
|
1969
|
1968
|
1967
|
1966
|
1965
|
1964
|
1963
|
1962
|
1961
|
1960
|
1959
|
1958
|
1957
|
1956
|
1955
|
1954
|
1953
|
1952
|
1951
|
1950
|
1949
|
1948
|
1947
|
1946
|
1945
|
1944
|
1943
|
1942
|
1941
|
1940
|
1939
|
1936
|
1935
|
1934
|
1933
|
1932
|
1931
|
1930
|
1929
|
1928
|
1927
|
1926
|
1925
|
1924
|
1923
|
1920
|
1913
|
1912
|
1911
About this Race
History
Palmares
Cities of the Race
Country & Rider statistics
Race Winners
2022
HIGUITA GARCIA Sergio Andres
2021
YATES Adam
2019
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2018
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2017
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2016
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2015
PORTE Richie
2014
RODRIGUEZ OLIVER Joaquin
2013
MARTIN Daniel
2012
ALBASINI Michael
2011
CONTADOR VELASCO Alberto
2010
RODRIGUEZ OLIVER Joaquin
2009
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2008
CESAR VELOSO Gustavo
2007
KARPETS Vladimir
2006
CANADA GRACIA David
2005
POPOVYCH Yaroslav
2004
MARTIN PERDIGUERO Miguel Angel
2003
PECHARROMAN FABIAN José Antonio
2002
HERAS HERNANDEZ Roberto
2001
BELOKI DORRONSORO Joseba
2000
JIMENEZ SASTRE José Maria
1999
BELTRAN MARTINEZ Manuel
1998
BUENAHORA GUTIERREZ Hernan
1997
ESCARTIN COTI Fernando
1996
ZUELLE Alex
1995
JALABERT Laurent
1994
CHIAPPUCCI Claudio
1993
MEJIA CASTRILLON Alvaro
1992
INDURAIN LARRAYA Miguel
1991
INDURAIN LARRAYA Miguel
1990
CUBINO GONZALEZ Laudelino
1989
LEJARRETA Marino
1988
INDURAIN LARRAYA Miguel
1987
PINO COUNAGO Alvaro
1986
KELLY Sean
1985
MILLAR Robert
1984
KELLY Sean
1983
RECIO José
1982
FERNANDEZ Alberto
1981
RUPEREZ Faustino
1980
LEJARRETA Marino
1979
BELDA Vicente
1978
MOSER Francesco
1977
MAERTENS Freddy
1976
MARTINEZ HEREDIA Enrique
1975
BERTOGLIO Fausto
1974
THEVENET Bernard
1973
PERURENA Domingo
1972
GIMONDI Felice
1971
OCANA Luis
1970
BITOSSI Franco
1969
DIAZ Mariano
1968
MERCKX Eddy
1967
ANQUETIL Jacques
1966
DEN HARTOG Arie
1965
GOMEZ DEL MORAL Antonio
1964
CARRARA Joseph
1963
NOVALES Joseph
1962
KARMANY Antonio
1961
DUEZ Henri
1960
POBLET ORRIOLS Miguel
1959
BOTELLA Salvador
1958
VAN GENECHTEN Richard
1957
LORONO ARTEGA Jesus
1956
UTSET Aniceto
1955
GOMEZ DEL MORAL José
1954
SERENA Walter
1953
BOTELLA Salvador
1952
POBLET ORRIOLS Miguel
1951
VOLPI Primo
1950
GELABERT Antonio
1949
ROL Emile
1948
RODRIGUEZ Emilio
1947
RODRIGUEZ Emilio
1946
BERRENDERO Julian
1945
RUIZ Bernardo
1944
CASAS Miguel
1943
BERRENDERO Julian
1942
EZQUERRA Federico
1941
SANCHO Antonio Andres
1940
CRISTOBAL Didier
1939
CANARDO Mariano
1936
CANARDO Mariano
1935
CANARDO Mariano
1934
ROGORA Bernardo
1933
BOVET Alfredo
1932
CANARDO Mariano
1931
CARDONA BALBASTRE Salvador
1930
CANARDO Mariano
1929
CANARDO Mariano
1928
CANARDO Mariano
1927
FONTAN Victor
1926
FONTAN Victor
1925
MIQUEL Mussió
1924
MIQUEL Mussió
1923
VILLE Maurice
1920
PELLETIER José
1913
MARTÍ Juan
1912
MAGDALENA José
1911
MASDEU Sebastián
Cities of the Race
Barcelona
Finish
Town of a stage
Date
St
Km
From
Winner
2022-03-27
7
138.60
Barcelona
BAGIOLI Andrea (ITA)
2021-03-28
7
133.00
Barcelona
DE GENDT Thomas (BEL)
2020-12-29
7
134.70
Barcelona
2018-03-25
7
154.80
Barcelona
YATES Simon (GBR)
2017-03-26
7
138.70
Barcelona
VALVERDE BELMONTE Alejandro (ESP)
2015-03-29
7
123.50
Barcelona
VALVERDE BELMONTE Alejandro (ESP)
2012-03-25
7
119.80
Badalona
SIMON Julien (FRA)
2011-03-27
7
124.50
Parets del Vallès
DUMOULIN Samuel (FRA)
2009-05-23
6
150.50
Torredembarra
HUSHOVD Thor (NOR)
2008-05-25
7
124.00
Pallejà
CARRASCO GAMIZ Jose Luis (ESP)
2007-05-27
7
119.30
Lloret de Mar
SANCHEZ GONZALEZ Samuel (ESP)
2006-05-21
7
121.60
Lloret de Mar
BENNATI Daniele (ITA)
2002-06-23
7
115.90
Montcada i Reixac
FOFONOV Dmitriy (KAZ)
2001-06-24
4
115.80
Barcelona
BELOKI DORRONSORO Joseba (EUS)
2000-06-18
4
158.00
Badalona
MISSAGLIA Gabriele (ITA)
1999-06-20
3
0.00
Vilanova i La Geltru
1998-06-20
3
151.30
El Vendrell
CIPOLLINI Mario (ITA)
1997-06-22
4
129.70
San Juan Despi
SVORADA Jan (CZE)
1996-06-15
2
147.10
Segura Viudas
CIPOLLINI Mario (ITA)
1995-06-18
3
169.50
Port Torredembarra
CIPOLLINI Mario (ITA)
1994-09-10
3
217.50
Santa Barbara
BIASCI Simone (ITA)
1993-09-12
4
148.00
Salou
JALABERT Laurent (FRA)
1991-09-08
3a
81.50
Blanes
FONDRIEST Maurizio (ITA)
1990-09-07
1
168.10
Barcelona
ELLIOTT Malcolm (GBR)
1989-09-07
6a
122.90
Solsona
DOMINGUEZ Manuel Jorge (ESP)
1988-09-04
3a
16.80
L'Hospitalet
DEL TONGO-COLNAGO
1987-09-12
3
150.00
Salou
CAROLI Daniele (ITA)
1986-09-17
8
112.00
Barcelona
WELLENS Leo (BEL)
1985-09-08
4a
97.40
Manresa
OOSTERBOSCH Bert (NED)
1984-09-09
4a
138.00
Tarrega
KELLY Sean (IRL)
1983-09-10
3b
45.00
Barcelona
DEJONCKHEERE Noel (BEL)
1982-09-11
3
50.00
Barcelona
LAGUIA MARTINEZ José-Luis (ESP)
1981-09-05
2b
30.00
Barcelona
VAN DEN HOEK Aad (NED)
1971-09-19
5a
171.40
Santa Coloma de Gramanet
MORI Primo (ITA)
1970-09-18
9
124.20
Segur de Calafell
FUENTE LAVENDERA Jose-Manuel (ESP)
1969-09-14
6
218.20
Tortosa
TAMAMES Agustin (ESP)
1968-09-15
8
169.00
Caldeats
MENDIBURU Ramon (EUS)
1967-09-10
5a
100.00
Manresa
GUYOT Bernard (FRA)
1966-09-18
8
90.00
Vallpineda
GODEFROOT Walter (BEL)
1966-09-11
1a
63.00
Sabadell
GODEFROOT Walter (BEL)
1965-09-19
8
68.00
Castellfedels
URIONA LAUCIRIGA Valentin (EUS)
1964-09-20
8
149.00
Salou
URIONA LAUCIRIGA Valentin (EUS)
1964-09-13
1a
69.00
Castelldefels
NARDELLO Primo (ITA)
1963-09-15
8
141.00
Reus
BARRUTIA ITURRIAGOITIA Antonio (EUS)
1962-09-16
8
179.00
Palafrugell
MEALLI Bruno (ITA)
1961-09-24
8
155.00
Manresa
DIAZ Ventura (ESP)
1960-09-11
8
149.00
San Feliu de Llobregat
PEREZ FRANCES José (ESP)
1959-09-13
8
138.80
Argentona
POBLET ORRIOLS Miguel (ESP)
1958-09-14
8
178.00
Berga
VAN GENECHTEN Richard (BEL)
1957-09-08
8
122.00
Granollers
POBLET ORRIOLS Miguel (ESP)
1956-09-09
9
150.00
Reus
POBLET ORRIOLS Miguel (ESP)
1954-09-12
10
120.00
Sitges
POBLET ORRIOLS Miguel (ESP)
1953-09-13
8
170.00
Berga
JANSSENS Marcel (BEL)
1952-09-14
9
136.00
Berga
DE RYCK Isidoor (BEL)
1951-09-23
11
125.00
Villanueva
POBLET ORRIOLS Miguel (ESP)
1951-09-15
3
0.00
Figueras
MATEO GIL José (ESP)
1950-09-24
8
139.00
Terrasa
SERRA José (ESP)
1949-09-25
8
143.00
Villanueva y Geltru
CAPO Bernardo (ESP)
1946-09-15
8
148.00
Tarragona
TARCHINI Pietro (SUI)
1945-09-16
13
132.00
Granollers
GUAL Miguel (ESP)
1940-05-12
8
188.00
Gerona
CLEMENS Mathias (LUX)
1936-06-21
9
139.00
Vilafranca Penedés
EZQUERRA Federico (EUS)
1935-06-10
9
84.00
Terrasa
CANARDO Mariano (ESP)
1934-06-25
10
83.00
Terrasa
ESCURIET Antonio (ESP)
1933-06-18
9
175.00
Caldas de Malavella
BOVET Alfredo (ITA)
1932-09-10
7
110.00
Manresa
DIGNEF Antoine (BEL)
1931-09-14
7
148.00
Manresa
CEBRIAN FERRER Vicente (ESP)
1930-09-14
8
131.00
Terrasa
CANARDO Mariano (ESP)
1929-09-14
7
107.00
Gironella
AERTS Jean (BEL)
1928-09-16
9
108.00
Gironella
AUTAA Marcel (FRA)
1927-09-04
8
217.00
Caldetas
FONTAN Victor (FRA)
1926-09-02
6
197.00
San Feliu de Guixols
MARTINETTO Secondo (ITA)
1925-05-24
4
110.00
Reus
JANER Jaime (ESP)
1924-06-01
4
110.00
Reus
JANER Jaime (ESP)
1923-06-03
4
142.00
Figueras
VILLE Maurice (FRA)
1920-09-26
4
0.00
Tarragona
NAT José (FRA)
1913-09-08
3
125.00
Manresa
CRESPO Antonio (ESP)
1912-04-08
3
171.70
Merida
MAGDALENA José (ESP)
1911-01-08
3
157.00
Lérida (Lleida)
MASDEU Sebastián (ESP)
Departure Town
of a stage
Date
St
Km
To
Winner
2022-03-27
7
138.60
Barcelona
BAGIOLI Andrea (ITA)
2021-03-28
7
133.00
Barcelona
DE GENDT Thomas (BEL)
2020-12-29
7
134.70
Barcelona
2018-03-25
7
154.80
Barcelona
YATES Simon (GBR)
2017-03-26
7
138.70
Barcelona
VALVERDE BELMONTE Alejandro (ESP)
2015-03-29
7
123.50
Barcelona
VALVERDE BELMONTE Alejandro (ESP)
2001-06-24
4
115.80
Barcelona
BELOKI DORRONSORO Joseba (EUS)
1991-09-08
3b
76.00
Rubi
FONDRIEST Maurizio (ITA)
1990-09-07
1
168.10
Barcelona
ELLIOTT Malcolm (GBR)
1989-09-07
6b
26.20
Cerdalona
BREUKINK Erik (NED)
1988-09-04
3b
111.60
Platja d'Aro
LANG Czeslaw (POL)
1987-09-13
4
182.80
Lleida
FONDRIEST Maurizio (ITA)
1986-09-17
8
112.00
Barcelona
WELLENS Leo (BEL)
1986-09-11
2a
0.00
Valls
ARRAS Wim (BEL)
1985-09-09
5
182.80
Lérida
MARTINEZ OLIVER Juan (ESP)
1984-09-07
2
195.00
Tarragona
GUTIERREZ Alfonso (ESP)
1983-09-11
4
172.00
Olot
PEETERS Ludo (BEL)
1983-09-10
3b
45.00
Barcelona
DEJONCKHEERE Noel (BEL)
1982-09-12
4
183.00
Lerida
PEETERS Ludo (BEL)
1982-09-11
3
50.00
Barcelona
LAGUIA MARTINEZ José-Luis (ESP)
1981-09-06
3
155.50
Arbucias
BELDA Vicente (ESP)
1981-09-05
2b
30.00
Barcelona
VAN DEN HOEK Aad (NED)
1980-09-07
4a
25.10
Alto del Tibidabo
VAN DER VELDE Johan (NED)
1969-09-15
7
199.00
San Hilario
BITOSSI Franco (ITA)
1967-09-10
5b
117.00
Tarrega
VAN RYCKEGHEM Daniel (BEL)
1966-09-11
1b
114.00
Cambrils
GODEFROOT Walter (BEL)
1964-09-13
1b
94.00
Calella
PEREZ FRANCES José (ESP)
1963-09-08
1b
77.00
Calella
GRACZYCK Jean (FRA)
1962-09-09
1b
133.00
Tarragona
ONGENAE Marcel (BEL)
1961-09-17
1b
114.00
Palafrugell
CRUZ DIAZ Emilio (ESP)
1960-09-04
1b
122.00
Reus
POBLET ORRIOLS Miguel (ESP)
1959-09-06
1b
108.00
Reus
SAURA José (ESP)
1957-09-01
1b
126.00
Reus
BUCHONNET Roger (FRA)
1956-09-02
2
70.00
Igualada
POBLET ORRIOLS Miguel (ESP)
1954-09-05
2
64.00
Manresa
BOVER PONS Miguel (ESP)
1952-09-07
2
77.00
Manresa
SANT Pedro (ESP)
1951-09-16
4b
109.00
Reus
CORRALES Mariano (ESP)
1950-09-17
1b
46.00
Villanueva y Geltru
LOYAERTS Frans (BEL)
1949-09-18
1b
114.00
Vich
ROL Emile (FRA)
1946-09-09
1b
96.00
Sabadell
GUAL Miguel (ESP)
1945-09-02
1b
69.00
Manresa
MARTIN Antonio (ESP)
1940-05-05
1b
86.00
Vendrell
SIJEN Huub (NED)
1936-06-13
1
116.00
Manlieu
DESTRIEUX Antonio (ESP)
1935-06-02
1
87.00
Manresa
HUTS Jozef (BEL)
1934-06-16
1
89.00
Manresa
FIGUERAS Isidro (ESP)
1933-06-10
1
84.00
Manresa
DEMUYSERE Jef (BEL)
1932-09-04
1
149.00
Reus
HARDIQUEST Louis (BEL)
1931-09-08
1
193.00
Reus
CARDONA BALBASTRE Salvador (ESP)
1930-09-07
1
226.00
La Ceina
CANARDO Mariano (ESP)
1929-09-08
1
134.00
Reus
AERTS Jean (BEL)
1928-09-08
1
213.00
Tortosa
CANARDO Mariano (ESP)
1927-08-28
1
213.00
Tortosa
VILLE Maurice (FRA)
1926-08-28
1
185.00
Amposta
TEQUI Simon (FRA)
1925-05-21
1
196.00
Figueras
MIQUEL Mussió (ESP)
1924-05-29
1
184.00
Figueras
MIQUEL Mussió (ESP)
1923-05-31
1
168.00
Reus
VILLE Maurice (FRA)
1920-09-23
1a
0.00
Olot
PELLETIER José (FRA)
1913-09-06
1
191.00
Lérida
MARTÍ Juan (ESP)
1912-04-06
1
127.20
Manresa
MAGDALENA José (ESP)
1911-01-06
1
97.00
Tarragona
MASDEU Sebastián (ESP)
Meer CyclingFever
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken